top of page
Ekran_Resmi_2024-03-_edited.jpg

Doç. Dr. İrem OĞUZCAN ÇETİN

İç Mimari Danısman

   Doç. Dr. İrem OĞUZCAN ÇETİN, 1982 tarihinde Mersin'de doğmuş olup, Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı alanında doktora derecesine sahiptir. Yüksek lisans eğitimini yine aynı üniversitede, lisans eğitimini ise Başkent Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

   Akademik kariyerine part-time öğretim görevlisi olarak başlayan ÇETİN, 2020 yılından bu yana Bilgi Üniversitesi'nde, 2019 yılından itibaren Işık Üniversitesi'nde ve 2018 yılından bu yana Maltepe Üniversitesi'nde İç Mimarlık ve Tasarım Fakültelerinde dersler vermektedir. Ayrıca, 2012-2017 yılları arasında Nişantaşı Üniversitesi'nde araştırma görevlisi, 2017-2020 yılları arasında ise aynı üniversitede öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır.

   AutoCAD, 3Ds Max, Rhinoceros, Photoshop ve Illustrator gibi yazılımlarda ileri düzeyde yetkinliğe sahip olan ÇETİN, Türkçe ve İngilizce dillerinde yüksek düzeyde iletişim kurabilmektedir. İç Mekan Tasarımı, Tasarım Stüdyosu ve 3D Modelleme gibi dersleri lisans ve ön lisans programlarında öğretmiştir.

Akademik Cv İçin Tıklayın...

  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page